TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
TXR54AB9W-1005BI
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BACKSHLL ADPT SZ11 OLIV M15
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$193.0305
$193.0305
10
$178.87645
$1788.7645
25
$172.4421
$4311.0525
50
$171.15523
$8557.7615
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | 0.312" (7.92mm) |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Color | Olive Drab |
| Material | Aluminum |
| Shielding | Shielded |
| Thread Size | M15x1 |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.827" (21.00mm) |
| Includes | 3 pcs - 1 Backshell, 1 Braid, 1 Tinel Ring |
| Series | TXR |
| Type | Backshell, Heat Shrink Adapter |
| Shell Size - Insert | 11 |
| For Use With/Related Products | MIL-DTL-38999 Series III, IV |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Plating | Cadmium |
| Cable Exit | 90° |
| Features | Tinel Lock |
| Package | Box |
| Base Product Number | TXR54AB9W |