TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
TXR54AB9W-1610BI
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BACKSHLL ADPT SZ17 OLIV M25
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$219.4025
$219.4025
10
$203.31045
$2033.1045
25
$195.99678
$4899.9195
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | 0.625" (15.88mm) |
| Ingress Protection | Environment Resistant |
| Color | Olive Drab |
| Material | Aluminum |
| Shielding | Shielded |
| Thread Size | M25x1 |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.280" (32.50mm) |
| Includes | 3 pcs - 1 Backshell, 1 Braid, 1 Tinel Ring |
| Series | TXR |
| Type | Backshell, Heat Shrink Adapter |
| Shell Size - Insert | 17 |
| For Use With/Related Products | MIL-DTL-38999 Series III, IV |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Plating | Cadmium |
| Cable Exit | 90° |
| Features | Tinel Lock |
| Package | Box |
| Base Product Number | TXR54AB9W |