Panasonic Electric Works
Producto No:
TXS2SS-L-1.5V
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.1205
$5.1205
10
$4.7994
$47.994
25
$4.26626
$106.6565
50
$4.05289
$202.6445
100
$3.839615
$383.9615
250
$3.413008
$853.252
500
$3.199695
$1599.8475
1000
$2.986382
$2986.382
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 110VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 1 A |
| Coil Current | 23.3 mA |
| Coil Resistance | 64.3 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TX-S |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 1.5VDC |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Must Operate Voltage | 1.2 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Latching, Single Coil |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TXS2 |