NXP USA Inc.
Producto No:
TZA3011AVH/C2,551
Fabricante:
Paquete:
32-HBCC (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC LASER DRVR 3.2GB 3.47V 32HBCC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 40 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Bias | 100 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-HBCC (5x5) |
| Series | A-rate™ |
| Current - Modulation | 100mA |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Data Rate | 3.2Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3.14V ~ 3.47V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tray |
| Base Product Number | TZA301 |