FIBOX Enclosures
Producto No:
UL PCM 100/125 G
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX PLAS GRAY 5.120"L X 3.150"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 16.1in² (104cm²) |
| Color | Light Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL 746C 5" |
| Size / Dimension | 5.120" L x 3.150" W (130.05mm x 80.01mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | IP66, IP67, NEMA 1,4,4X,6, UL 508 |
| Thickness | - |
| Design | Cover Included |
| Series | - |
| Mfr | FIBOX Enclosures |
| Container Type | Box |
| Features | - |
| Height | 4.900" (124.46mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | UL PCM 100 |