Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
UNL4W30K-F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 30UF 10% 400VDC RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.946
$32.946
10
$31.20845
$312.0845
50
$26.87417
$1343.7085
100
$25.140325
$2514.0325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | - |
| Height - Seated (Max) | 2.134" (54.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6 mOhms |
| Series | UNL |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 30 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |