Rosenberger
Producto No:
VA26-TP-PC7-60
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY 3.5MM-7MM JACK 23.62"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | - |
| 2nd Contact Gender | Non-Gendered |
| 1st Connector | 3.5mm Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 7mm |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | RPC |
| Length | 23.62" (600.00mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | Rosenberger |
| Style | 3.5mm to 7mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | 2 pc, Case |
| Package | Briefcase |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | VA26 |