Euri Lighting
Producto No:
VB10-3050CEC-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED B10 60W DIM CEC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | General Purpose Lighting |
| Configuration | Single |
| Color | White, Cool |
| Millicandela Rating | - |
| Size / Dimension | 1.380" Dia x 3.890" H (35.05mm x 98.81mm) |
| Product Status | Active |
| Base Type | Candelabra Screw (E12) |
| Wavelength | 5000K |
| Series | - |
| Mfr | Euri Lighting |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 120V |
| Package | Bulk |
| Can Replace Lamps | General Purpose Lamps |