TDK Corporation
Producto No:
VLB12065HT-R20M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 200NH 27A 0.466MOHM SM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 67A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 27 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.457" L x 0.382" W (11.60mm x 9.70mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.466mOhm Max |
| Ratings | - |
| Series | VLB |
| Inductance | 200 nH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |