CUI Inc.
Producto No:
VOF-225C-24-CNF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 226W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$60.6385
$60.6385
5
$58.7974
$293.987
10
$56.96105
$569.6105
25
$55.12318
$1378.0795
50
$53.28588
$2664.294
100
$51.44839
$5144.839
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 94% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | Adjustable Output, Standby Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Household Appliances, ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 9.4 A |
| Series | VOF-225C-CNF (225W) |
| Power (Watts) | 226W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60335-1; 62368-1 |
| Package | Box |