TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
WCM1211F-102T60-M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.40315
$14.0315
25
$1.29542
$32.3855
50
$1.07939
$53.9695
100
$1.014695
$101.4695
250
$0.906718
$226.6795
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 14mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1 kOhms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm) |
| Height (Max) | 0.252" (6.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | WCM |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 6A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |