Signal Transformer
Producto No:
WTSQ-6R3K-A11
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SINGLE-COIL SQUARE BASE WIRELESS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 10A |
| Q @ Freq | - |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 9A |
| Size / Dimension | 2.09" L x 2.09" W x 0.21" H (53.0mm x 53.0mm x 5.3mm) |
| Product Status | Active |
| DC Resistance (DCR) | 25mOhm Max |
| Inductance | 6.3µH |
| Function | Transmitter |
| Series | WCC |
| Type | 2 Coil, 1 Layer |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |