Schneider Electric
Producto No:
XB7NW38G1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HARMONY XB7, MONOLITHIC ILLUMINA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$84.2175
$84.2175
10
$79.26135
$792.6135
25
$76.78432
$1919.608
50
$71.83045
$3591.5225
100
$67.867335
$6786.7335
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | LED, Yellow |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 600mA (AC), 220mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 300,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 120 VAC |
| Series | Harmony XB7 |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Yellow |