AMD
Producto No:
XCR3384XL-12TQG144C
Fabricante:
Paquete:
144-TQFP (20x20)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CPLD 384MC 10.8NS 144TQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Voltage Supply - Internal | 3V ~ 3.6V |
| Number of I/O | 118 |
| Programmable Type | In System Programmable (min 1K program/erase cycles) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 144-TQFP (20x20) |
| Number of Macrocells | 384 |
| Series | CoolRunner XPLA3 |
| Package / Case | 144-LQFP |
| Number of Logic Elements/Blocks | 24 |
| Mfr | AMD |
| Number of Gates | 9000 |
| Delay Time tpd(1) Max | 10.8 ns |
| Package | Tray |
| Base Product Number | XCR3384 |