Taitien
Producto No:
XJCBBIAANF-10.368000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 10.3680MHZ 10PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.165" (4.20mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.449" L x 0.177" W (11.40mm x 4.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Series | XJ |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | Taitien |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 10.368 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |