t-Global Technology
Producto No:
XL25-15-15-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CERAMIC HEAT SPREADER 15X15MM GR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.197" (5.00mm) |
| Series | XL-25 |
| Type | Heat Spreader |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 0.591" (15.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | - |
| Package | Tray |
| Attachment Method | - |
| Width | 0.591" (15.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |