t-Global Technology
Producto No:
XL25-40-40-10-T1-0.25
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CERAMIC HEAT SPREADER 40X40MM GR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.97945
$9.7945
25
$0.95342
$23.8355
40
$0.927675
$37.107
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.394" (10.00mm) |
| Series | XL-25 |
| Type | Heat Spreader |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | - |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 1.575" (40.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |