MaxLinear, Inc.
Producto No:
XRP6141EL-F
Fabricante:
Paquete:
16-QFN (3x3)
Lote:
-
Descripción:
IC REG NETWORK TELEC 1OUT 16QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Series | - |
| Applications | Network, Telecom |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 18V |
| Mfr | MaxLinear, Inc. |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Voltage - Input | 5V ~ 22V |
| Number of Outputs | 1 |