Schneider Electric
Producto No:
XS1M30MA250L1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDUCTIVE SENSOR 240VAC 300MA XS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP68 |
| Termination Style | Cable |
| Sensing Distance | 0.394" (10mm) |
| Output Type | NO, 2-Wire |
| Shielding | Unshielded |
| Response Frequency | - |
| Product Status | Active |
| Indicator | LED |
| Series | XS |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M30 |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 24V ~ 210V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Material - Body | Nickel-Plated Brass |
| Package | Box |