Omron Automation and Safety
Producto No:
XW2B-40G5-T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INTERFACE MOD HDR DUAL 40POS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$144.5805
$144.5805
10
$139.14365
$1391.4365
25
$137.313
$3432.825
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Voltage - Rated | 125VAC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | XW2B |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 7.972" (202.49mm) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Positions / Poles | 40 |
| Package | Bulk |
| Control Side Connection | Rectangular, Male (2) |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Base Product Number | XW2B-40 |