Omron Automation and Safety
Producto No:
XW2C-20G5-IN16
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERMINAL BLOCK 16POS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$140.201
$140.201
10
$134.92755
$1349.2755
25
$133.152
$3328.8
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Voltage - Rated | 12-24VDC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | XW2C |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 6.299" (160.00mm) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | LED |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Positions / Poles | 16 |
| Package | Bulk |
| Control Side Connection | Rectangular, Male |
| Width | 1.969" (50.00mm) |
| Base Product Number | XW2C-20 |