Schneider Electric
Producto No:
XY2CE1C296
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE PULL SW 300VAC 10AMP XY2CE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 270mA (DC) |
| Circuit | - |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | - |
| Series | XY2C |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Switch Function | - |
| Operating Force | - |
| Voltage Rating - AC | 240V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Maximum Cable Length | 70m |
| Features | - |
| Package | Box |