SunLED
Producto No:
XZCBD60W
Fabricante:
Paquete:
2-SMD
Lote:
-
Descripción:
LED BLUE CLEAR 2SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.456
$0.456
10
$0.28215
$2.8215
100
$0.16207
$16.207
1000
$0.126816
$126.816
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | 465nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 70° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 198mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 1.50mm W |
| Height (Max) | 1.40mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 1206 (3016 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 460nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XZCBD60 |
| Lens Size | 2.00mm x 1.50mm |