Global Specialties
Producto No:
2001A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
0.2HZ-200 MHZ FUNCTION GENERATOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Function | Sweep |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle |
| Series | - |
| Type | Function Generator, Analog |
| Display Type | Analog |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Global Specialties |
| Supply Voltage | 115, 230V |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 200 kHz |
| Weight | 4.5 lbs (2 kg) |