Global Specialties
Producto No:
4005
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
5 MHZ FUNCTION GENERATOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Function | Sweep |
| Signal Types | Sine, Square, Triangle, Ramp, Pulse |
| Series | - |
| Type | Function Generator, DDS |
| Display Type | LED |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Global Specialties |
| Supply Voltage | 115, 230V |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Frequency - Max | 5 MHz |
| Weight | 5.5 lbs (2.5 kg) |