Cully-Minerallac
Producto No:
22222
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 50LB 14"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Cully-Minerallac |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.167' (355.60mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Width | - |
| Length - Approximate | 14" |