Preci-Dip
Producto No:
999-11-230-11
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
JUMPER MALE 2.54MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.627
$0.627
10
$0.54625
$5.4625
100
$0.45068
$45.068
500
$0.391856
$195.928
1000
$0.323285
$323.285
5000
$0.284098
$1420.49
10000
$0.264508
$2645.08
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage Rating | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Color | Red |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Male Pins |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | 999 |
| Type | Insulated |
| Mfr | Preci-Dip |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) |
| Height | 0.157" (4.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 999-11 |