Bel Power Solutions
Producto No:
LPM109-OUTA1-20
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONFIG DC PWR MOD 30V (3-32V)
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | LPM |
| Power (Watts) | 90 W |
| Type | DC Output Module |
| Voltage - Output | 30V (3 ~ 32V) |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Base Product Number | LPM109 |
| Number of Outputs | 1 |