Bel Power Solutions
Producto No:
LPM126-OUTA1-12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONFIG DC PWR MOD 12V (5.2-15V)
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | LPM |
| Power (Watts) | 265 W |
| Type | DC Output Module |
| Voltage - Output | 12V (5.2 ~ 15V) |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 22A |
| Base Product Number | LPM126 |
| Number of Outputs | 1 |