Sunon Fans
Producto No:
SM421-21002Y
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
INTEL CPU COOLER MODULE 118X78X6
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum, Copper |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 2.519" (64.00mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 4.646" (118.00mm) |
| Mfr | Sunon Fans |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Nickel |
| Package | Box |
| Attachment Method | Push Pin |
| Width | 3.071" (78.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Intel LGA4677 2U Passive CPU Cooler |