Red Lion Controls
Producto No:
ANT-PD58-32
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF ANT 5.8GHZ PARABOLIC BRKT MT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 5.47GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | Wi-Fi, WLAN |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 35.400" (899.16mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | WiFi |
| VSWR | 1.5 |
| Antenna Type | Parabolic |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 5.8GHz |
| Power - Max | 100 W |
| Mfr | Red Lion Controls |
| Features | Cable - 7.62m |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bulk |
| Gain | 32dBi |
| Base Product Number | ANT-PD58 |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |