Red Lion Controls
Producto No:
ANT-TG090113
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF ANT 1.5GHZ WHIP TILT SMA 3"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 800MHz ~ 2.2GHz |
| Applications | CDMA, HSPA, GSM, UMTS |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 2.835" (72.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 1.5GHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | Red Lion Controls |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.8dBi |
| Frequency Group | Wide Band |