Harwin Inc.
Producto No:
S8211-46R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.0925
$1.0925
10
$0.9196
$9.196
50
$0.80883
$40.4415
100
$0.76228
$76.228
250
$0.70148
$175.37
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 2016, 2020, 2025, 2032 |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Height Above Board | 0.157" (4.00mm) |
| Mounting Type | PCB, Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Retainer |
| Series | S8211R |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Style | Retainer |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | S8211-4 |