Harwin Inc.
Producto No:
S8411-45R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BATT HOLDER COIN 12MM 1 CELL SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.34805
$13.4805
50
$1.18522
$59.261
100
$1.116725
$111.6725
250
$1.027178
$256.7945
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 1220 |
| Battery Cell Size | Coin, 12.0mm |
| Height Above Board | 0.167" (4.25mm) |
| Mounting Type | PCB, Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Series | S8411R |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Style | Holder (Open) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | S8411-4 |