Harwin Inc.
Producto No:
S8401-46
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.938
$1.938
10
$1.6359
$16.359
50
$1.43773
$71.8865
100
$1.3547
$135.47
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Termination Style | PC Pin |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Series | 2032 |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Height Above Board | 0.665" (16.90mm) |
| Mounting Type | PCB, Through Hole |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Series | S8401 |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Style | Holder (Open) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | S8401-4 |