SCHURTER Inc.
제품 번호:
0001.2502.PT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE CERM 630MA 250VAC 300VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0115
$3.0115
50
$2.51845
$125.9225
100
$1.92375
$192.375
500
$1.596
$798
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 630 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.213" Dia x 0.886" L (5.40mm x 22.50mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SPT 5x20 |
| Voltage Rating - DC | 300 V |
| Package / Case | 5mm x 20mm (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 0001.2502 |