Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.3515
$3.515
100
$0.2736
$27.36
1000
$0.214994
$214.994
2500
$0.195453
$488.6325
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.198" (5.03mm) |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | 1261 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Plug |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.198" (5.03mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 000309 |