0008500113-11-N1-D
Molex
제품 번호:
0008500113-11-N1-D
제조업체:
Molex
설명:
11" PRE-CRIMP A3047 BROWN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wire Gauge 30 AWG
Series KK254, 2759
Length 11.0" (279.4mm)