0008500113-12-Y4-D
Molex
제품 번호:
0008500113-12-Y4-D
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
재고 : 220
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 10
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series KK254, 2759
Length 12.0" (304.8mm)