Molex
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.311
$1.311
10
$1.11435
$11.1435
100
$0.920455
$92.0455
1000
$0.726674
$726.674
2500
$0.678234
$1695.585
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.248" (6.30mm) |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | 1991 |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.248" (6.30mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 001909 |