SCHURTER Inc.
제품 번호:
0034.3105
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6055
$1.6055
50
$1.34045
$67.0225
100
$1.0241
$102.41
500
$0.8493
$424.65
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Melting I²t | 0.0401 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CCC, cURus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 63 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | FST 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |