SCHURTER Inc.
제품 번호:
0035.0607
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED REFLECT INTERNAL 24V 5MM RED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.8095
$22.8095
50
$17.76405
$888.2025
100
$17.16726
$1716.726
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP67 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | 0.33" (8.38mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Series | LFM |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |