0039000059-12-Y9
Molex
제품 번호:
0039000059-12-Y9
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)