0039000181-12-W0
Molex
제품 번호:
0039000181-12-W0
제조업체:
Molex
설명:
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)