0039000219-11-L9
Molex
제품 번호:
0039000219-11-L9
설명:
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)