0039000428-10-S4
Molex
제품 번호:
0039000428-10-S4
제조업체:
Molex
설명:
10" PRE-CRIMP A2015 SLATE
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)