0039000428-11-N0-D
Molex
제품 번호:
0039000428-11-N0-D
설명:
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)