KYOCERA AVX
제품 번호:
009159004551906
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SSL RCPT 4POS 2MM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.0545
$1.0545
10
$0.88825
$8.8825
25
$0.85234
$21.3085
50
$0.8341
$41.705
100
$0.797905
$79.7905
250
$0.725382
$181.3455
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Positions | 4 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Mating Cycles | 10 |
| Housing Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Current Rating (Amps) | 2A per Contact |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | 9159 |
| Connector Type | Receptacle |
| Housing Color | White |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Style | Board to Board - Card Edge |
| Features | 0.80mm or 1.60mm Thick PCB, Pick and Place Cap |
| Package | Tape & Reel (TR) |