Magnetics, a division of Spang & Co.
제품 번호:
00K8044E026
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE CORE E 91NH KOOL MU
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.2885
$10.2885
10
$8.7609
$87.609
25
$6.66596
$166.649
50
$6.47558
$323.779
100
$5.71387
$571.387
250
$5.33292
$1333.23
500
$4.95197
$2475.985
1000
$4.761514
$4761.514
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inductance Factor (Al) | 91 nH |
| Effective Area (Ae) mm² | 389 |
| Tolerance | ±8% |
| Material | Kool Mu |
| Core Type | E |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Effective Length (le) mm | 208 |
| Series | - |
| Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ | 80900 |
| Length | 3.150" (80.00mm) |
| Gap | Ungapped |
| Mfr | Magnetics, a division of Spang & Co. |
| Height | 1.755" (44.58mm) |
| Package | Bulk |
| Initial Permeability (µi) | 26 |
| Width | 0.780" (19.80mm) |
| Finish | Uncoated |
| Diameter | - |