Rose Enclosures
제품 번호:
011636098
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX ALUM UNPAINTED 14.17"LX6.3"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$118.4745
$118.4745
5
$110.5762
$552.881
10
$108.6021
$1086.021
25
$106.62724
$2665.681
50
$105.04739
$5252.3695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 89.3in² (576cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 14.173" L x 6.299" W (360.00mm x 160.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.6 lbs (2.5 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| Thickness | 0.157" (4.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 01 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Rose Enclosures |
| Container Type | Box |
| Features | Watertight |
| Height | 3.583" (91.00mm) |
| Package | Bulk |